FAQ Zaloguj
Szukaj Profil
Użytkownicy Grupy
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Rejestracja
Jedi
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Forum Rise of the Empire RPG Strona Główna » Propozycje postaci » Jedi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ragnus
Rebel ScumDołączył: 24 Gru 2005
Posty: 1339
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Skąd: Bydgoszcz

 Post Wysłany: Śro 10:25, 08 Kwi 2009    Temat postu: Jedi

Mistrzowie

Yoda
Przewodniczący Rady Jedi i zarazem całego Zakonu. Wiekowy, niemający sobie równych tak w ścieżkach Mocy jak i w rzucaniu maksymami. Szkoli głównie młodych adeptów, ale służy radą każdemu Jedi. Były nauczyciel Dooku oraz całej rzeszy obecnych Mistrzów i Rycerzy.
[Postac zajęta]


Mace Windu
Według wielu najlepszy szermierz Zakonu. Stały członek rady Jedi, niegdysiejszy jej senior. Wraz z wybuchem Wojen Klonów oddał stanowisko przewodniczącego Mistrzowi Yodzie. Autor najtrudniejszej formy walki świetlnym mieczem, Vapaadu.

Obi-Wan Kenobi
Mistrz Jedi, nauczyciel Anakina Skywalkera. Nie lubi pilotować, bo, jak często powtarza: „ Latanie jest dla droidów”. Mimo wszystko radzi sobie z pilotażem niezgorzej. Świetny strateg i dowódca. Wzorowy Mistrz Zakonu Jedi.
[Postac zajęta]


Quinlan Vos
Kiffarczyk, Mistrz Jedi, wędrowiec i samotnik. Były uczeń Mistrza Tholme’a i nauczyciel Secury. Ma w Zakonie opinię osoby balansującej na krawędzi Kodeksu. Posiada wysoko rozwinięte zdolności infiltracji, będąc przy tym świetnym wojownikiem.
[Postac zajęta]


Tholme
Nauczyciel Quinlana Vosa, jeden z najlepszych szpiegów-jedi. Mimo groźnego wyglądu, usposobiony z natury dość łagodnie. Ma wyjątkowo analityczny umysł. Podobnie jak jego były uczeń, uchodzi za jednego z tych bardziej zdystansowanych Mistrzów.
[Postac zajęta]


Ki Adi Mundi
Cereanin, Mistrz Jedi, w młodości szkolony przez Yodę. Niegdysiejszy Strażnik Sektorowy, obecnie Generał.

Saesee Tiin
Iktotchi, Mistrz Jedi. Umiejętności pilotażu zapewniły mu tytuł Asa. Jego zdolności telepatyczne są tak rozwinięte, że może konkurować z Navicompem przy obliczaniu skoków w nadprzestrzeń. Wyjątkowo surowy, nie boi się używać przemocy.

Plo Koon
Kel'dor, Mistrz Jedi. Podobnie jak Tiin, utalentowany telepata i pilot. Jednocześnie jest jego całkowitym zaprzeczeniem pod względem charakteru. Posiada ogromną wiedzę z domeny nauk ścisłych, która potęguje jego umiejętności korzystania z Mocy.

Kit Fisto
Nautolanin, Mistrz Jedi, członek Rady, wyśmienity szermierz, władający brutalnie pierwszym stylem walki mieczem świetlnym.
[Postać martwa ]


Luminara Unduli
Człowiek, Mistrzyni Jedi, adeptka mistycznego szkolenia Chalactan. Zawsze spokojna i opanowana. Wirtuoz trzeciej formy walki świetlnym mieczem.

Even Piell
Długowieczny Mistrz Jedi rasy Lannik, były członek Rady. Praktykuje wszystkie siedem form walki świetlnym mieczem. Co prawda nie słynie z wyjątkowych osiągnięć w ścieżkach Mocy, ale i tak jego umiejętności są na poziomie najlepszych Mistrzów.

Shaak Ti
Togruta, Mistrzyni Jedi. Jako jedna z nielicznych opanowała Makashi. Podobnie jak Plo Koon uznawana za wyśmienitego wojownika.

Oppo Rancisis
Wężopodobny Tisspasianin, Mistrz Jedi, myśliciel, mędrzec, filozof. Opanował sztukę bitewnej medytacji i unieszkodliwiania przeciwników bez zadawania im ran. Czołowy strateg Zakonu. Jeden z najbardziej konserwatywnych Mistrzów.

Adi Gallia
Mistrzyni Jedi, As pilotażu. Urodzona na Coruscant, nosi tradycyjne nakrycie głowy Tholoth. Po rodzicach, dyplomatach z Corelli, odziedziczyła orientację w świecie polityki. Była jedną z osób testujących myśliwiec Delta.

Agen Kolar
Zabrak, stracił swego ucznia na arenie Geonosis. Słynie z niechęci do używania broni. Jednak, kiedy już włączy świetlny miecz, używa go z godną pozazdroszczenia finezją i wprawą. Przed Wojnami Klonów dużo podróżował po Rubieży.

Ayla Secura
Seksowna Twi'lekanka, Mistrzyni Jedi, była uczennica Mistrza Vossa. Niedawno odzyskała pamięć po przejściach z ciemna stroną Mocy. Przez okoliczności związane z Wojną wyjątkowo szybko awansowała z rangi Rycerza na Mistrza Jedi.

T'ra Saa
Neti, Mistrzyni i Strażniczka Sektora. Starszy Generał Jedi. Była uczennica Tholme'a, do dziś pała do niego sympatią, na którą w Zakonie patrzy się raczej krzywo. Jej oblicze zdaje się kryć wielka tajemnicę, której nikt, poza nią samą nie jest w stanie zrozumieć.

Darrus Jeht
Człowiek, Mistrz Jedi. Radny Akademii Almas, która słynie z tego, że jej członkowie inaczej interpretują kodeks Jedi od nauk Świątyni na Coruscant i ma inne metody szkolenia. W przeciwieństwie do " zwykłych" Jedi pozwala sobie nosić lekką zbroję bitewną. Na prośbę Najwyższej Rady dołączył wychowanków Akademii Almas do Wojny. Sam przyjął rangę Starszego Generała. W młodości ćwiczył pod okiem Windu, choć nie był jego padawanem.

Lanius Qel-Bertuk
Człowiek, Mistrz Jedi. Przewodniczący Rady Akademii Almas. Doświadczony tak w boju jak i ścieżkach Mocy. Według Jedi Almas jest najmądrzejszym Mistrzem w całym Zakonie, wliczając w to Najwyższą Radę z Coruscant. Dużo bardziej liberalny od Mistrzów Stolicy, idol wielu Rycerzy.

Devan For'deschel
Mistrzyni i radna Akademii Almas. Powszechnie się uważa, że jest drugim po Laniusie Quel- Bertuku najpotężniejszym Jedi w Almas. Instruktorka świetlnego miecza, jako jedyna znana w historii osoba otrzymała tytuł " Mistrzyni Świetlnych Mieczy".

Coleman Kcaj
Mistrz z rasy Ongree, jeden z okresowych członków Rady. Często mylony z innym Jedi pochodzącym z planety Skustell, Pablo-Jilem. Jako przedstawiciel Ongree ma wrodzone talenty dyplomatyczne i mediacyjne.

Depa Billaba
Był uczennica Mace'a Windu i była członkini Rady. Chalactanka. Jedna z dwóch osób w Galaktyce obok Windu, które opanowały Vapaad w stopniu mistrzowskim.

Nejaa Halcyon
Corelianin, doświadczony Mistrz Jedi. Po stracie okrętu na rzecz pirata, Zozridora Slayke'a, nie powierzono mu jak dotąd odpowiedzialnej misji. W tajemnicy ma żonę i dziecko.

Roron Corobb
Ithoriański Mistrz Jedi. Jego pozorna flegmatyczność typowa dla Ithorian ustępuje miejsca wyjątkowej zwinności, kiedy przychodzi taka konieczność. Jego padawanem jest Drake Lo'gaan.

K'Kruhk
Whiphid, Mistrz Jedi. Stateczny i bardzo szanujący życie. Nie zgodził się z decyzją Rady o włączeniu Jedi w galaktyczny konflikt. Skłania się bardziej ku postawie filozofa, niż wojownika.

Rahm Kota
Mistrz Jedi pałający niechęcią do żołnierzy- klonów. Współpracuje z Antariańskimi Rangerami, których sam szkoli. Dość aspołeczny, były uczeń Yody.
[Postac zajęta]


Cin Drallig
Jeden z nielicznych, którzy mogą na poważnie rywalizować z Mistrzem Windu o tytuł najlepszego szermierza. Wyspecjalizowany do poziomu mistrzowskiego w sześciu z siedmiu stylów walki świetlnym mieczem, jest instruktorem w Świątyni.

An'ya Kuro
Kontrowersyjna postać w Zakonie. Sama używa aliasu Dark Woman, twierdząc, że Jedi nie powinni mieć nawet tożsamości. Była nauczycielka Aurry Sing, oddaliła się od spraw Jedi, by działać na własną rękę. Mistrzyni nietypowych technik Mocy, ponoć potrafi nawet przenikać przez materię.

Arligan Zey
Generał działający w Brygadzie do Zadań Specjalnych (SO BDE). Zwierzchnik komandosów, specjalizuje się w walce z terroryzmem. Jego uczniem jest Bardan Jusik.

Puroth
Czwororęka Eirrauc, Mistrzyni Jedi. Używa co prawda tylko jednego świetlnego miecza, za to wyjątkowo skutecznie. Starszy Generał Jedi.

Roblio Darté
Człowiek, mistrz i wielki indywidualista jeśli chodzi o świetlny miecz. Aparycją przywodzi na myśl barbarzyńcę. Używa dziwacznej, rozdwojonej odmiany broni Jedi. Starszy Generał Jedi.

Fay
Półlegendarna Mistrzyni Jedi o niespotykanie silnym połączeniu z Mocą, które powstrzymało nawet efekty starzenia. Przeżyła już wiele wieków i nic nie wskazuje na to, by nie mogła egzystować przez dalsze stulecia. ( niewykluczone, że jej umiejętności przewyższają mistrza Yodę) Nigdy nie wyjęła świetlnego miecza, co rodzi domysły, że nawet takowego nie posiada. Działa z dala od Coruscant, wędrując po Odległych Rubieżach.
Łagodna, spokojna, piękna... mit.

Nico Diath
Pochodzący z rodziny od pokoleń wydającej Mistrzów Jedi, pielgrzym podobny Fay- działa na Rubieży. W trakcie swej działalności wyzwolił tysiące niewolników, za co Huttowie go nienawidzą.

Knol Ven'nari
Należąca do rasy Bothan, kolejna nomadka trzymajaca się z dala od stolicy. Z przyczyn nie do końca znanych nazywają ją "Połykaczem ognia". Dość pochopna, jak na mistrzynię Jedi, dzika, a przy tym bojowa.

Jon Antilles
Fałszywe miano Mistrza Jedi, który w przeszłości w pojedynkę zinfiltrował Gildię Łowców Nagród. Zawsze kryjący oblicze w cieniu kaptura, Antilles wygląda raczej jak Mroczny Jedi, niż Mistrz Zakonu. Nie odwiedza Coruscant, przez co Zakon pała do niego niechęcią. Do Stolicy stale docierają wieści o jego śmierci, które zawsze okazują się zbyt wczesne.

Rycerze

Jeisel
Devaronianka, świeżo upieczony Rycerz Jedi. Nieufna i ostrożna, ale zdolna użytkowniczka Mocy, dopiero zaczęła odkrywać swój potencjał. Nie wie, czy udział Jedi w Wojnie Klonów jest właściwym postępowaniem

A'Sharad Hett
Rycerz Jedi, człowiek, jednak wychowany wśród Tuskenów na Tatooine. Nosi maskę Tuskena i dwa miecze o zielonej klindze - swój i ojca, Sharada Hetta, legendarnego już Jedi. Zdolny wojownik i dowódca. Świetnie radzi sobie w technice Jar’Kai.

Tohno
Młoda i piękna kobieta, jednak odpowiedzialna i świadoma swojej roli jako Jedi. Gotowa na każde poświęcenie.

Joclad Danva
Rycerz o wyjątkowych zdolnościach bojowych, użytkownik formy Jar’Kai oraz sztuk walki wręcz Teräs Käsi.
[Postać martwa]


Ronhar Kim
Rycerz Jedi pochodzący z Naboo, nauczyciel Tap-Nar Pala. Bliski przyjaciel Kanclerza Palpatine'a, któremu uratował kiedyś życie.

Leska
Młoda, niebieskooka, nad wyraz urodziwa i dość niedoświadczona Rycerz, uczestnicząca w Wojnach Klonów jako Generał.

Kai Justiss
Człowiek, Rycerz silnie związany z rasą Wookiech, zastąpił Mistrza Yodę jako Strażnik Kashyyyk, gdy ten zajął się sprawami związanymi z Wojną. Wcześniej podróżował po Galaktyce skupiając się na poznawaniu egzotycznej fauny poszczególnych planet.

Ylenic It'kla
Caamasi, Rycerz miłujący pokój, harmonię i ład. Dzięki uwarunkowaniom fizycznym jego gatunku jest jednocześnie dobrym szermierzem. Jak każdy Caamasi, wytwarza tzw. memnii, kiedy towarzyszą mu wyjątkowe odczucia, emocje. Przyjaciel Mistrza Halcyona.

Glaive
Potężnie zbudowany, wąsaty mężczyzna. Dość uparty i nieprzebierający w słowach. Generał i nauczyciel Zule Xiss.

Pablo-Jil
Rycerz Jedi z rasy Ongree. Wygląda niemal tak samo jak członek Rady, Coleman Kcaj. Ponieważ obaj noszą takie same szaty i używają mieczy świetlnych o niebieskim kolorze klingi: mylą się nawet adeptom w Świątyni.

Ma'kis'shaalas
Nazywany w skrócie Ma'kis. Kajain'sa'Nikto, słynny wojownik Morgukai, następnie Rycerz Jedi.

Nystammall
Owadopodobny, dwunastooki przedstawiciel Vuvrian. Jak wszyscy tego gatunku ma bardzo czułą skórę, zaś połączenie z Mocą potęguje jego odczucia zmysłowe.

Qu Rahn
Człowiek. Wzorowy Rycerz Jedi. Jako młodzik należał do klanu " Katarn", jednej z grup szkoleniowych w Świątyni pod opieką Yody.

Maw
Boltrunianin specjalizujący się w likwidowaniu popleczników Ciemnej Strony. Ogromny rozmiar w połączeniu z siłowym stylem walki czynią z niego miast szermierza bardzo topornego wojownika, acz skutecznego. Łatwo wpada w gniew, co u Jedi jest niemal niewybaczalne.

Padawani

Anakin Skywalker
Always on the move.
[Postac zajęta]

Serra Keto
Pechowa padawanka, co chwila traci swoich mistrzów. Mówią, że przynosi nieszczęście. Przy tym utalentowany szermierz, rozwinęła skrzydła zwłaszcza w trakcie treningu ze słynnym Cinem Dralligiem.
[Postac zajęta]


Barissa Offee
Człowiek, Padawanka mistrzyni Luminary, znakomita uzdrowicielka.

Bardan Jusik
Uczeń Arligana Zey. Komandos ARC i Jedi w jednym. Był przeciwny utworzeniu Wielkiej Armi Republiki, odważył się nawet wnieść w tej sprawie protest do Najwyższej Rady.

Aubrie Wyn
Padawanka Mistrza Sirrusa. Bardzo utalentowana, wyznaczona do specjalnego treningu z samym Macem Windu. Posiada nad wyraz rozwinięte, wrodzone zdolności lecznicze. Według wielu zostanie wcielona do Rady Jedi zaraz po ukończeniu szkolenia.

Tap-Nar-Pal
Padawan Ronhara Kim. Cereanin, podobnie jak Mistrz Ki Adi Mundi. Zdolny uczeń. Komandor w wojskach Republiki.

Pix
Młodziutka padawanka mistrza Tyra, aparycją przywodząca na myśl raczej dziecko niż Jedi. Bardzo niepozorna, okazała się dobrym komandorem.

Ekria
Przedstawicielka bliskoludzkiej rasy niebieskowłosych istot z Baroli, ledwie czternastoletnia, choć dość wyrośnięta komandor w siłach Republiki, a przy tym uczennica Jedi.

Tae Diath
Siostrzeniec nomada, Mistrza Nico Diath i zarazem jego uczeń Jedi. Jest połączony ze swoim mistrzem potężną więzią telepatyczną.

Zule Xiss
Padawanka Glaive'a, przedstawicielka egzotycznej rasy Fallenów. Komandor.

Vaabesh
Gand. Uczeń Jedi i Komandor w siłach Republiki. Jak wszyscy przedstawiciele jego rasy nosi specjalny kombinezon dla amoniakodysznych, który chroni go przed trującym powietrzem bogatym w tlen.

Drake Lo'gaan
Człowiek, pochodzi z Coruscant. Bardzo młody padawan, jego mentorem jest Roron Corobb. Pomimo dojrzałości mentalnej, nie bierze aktywnego udziału w wojnie ze względu na wiek ( ma raptem 11 lat). Tylko czeka na okazję, by wyrwać się do walki.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Ragnus dnia Czw 13:20, 07 Maj 2009, w całości zmieniany 1 raz
 Powrót do góry »
Zobacz profil autora
Wojtek
UżyszkodnikDołączył: 15 Wrz 2014
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5


 Post Wysłany: Pon 10:44, 15 Wrz 2014    Temat postu:

spoko opis, fajnie się czyta Smile

Post został pochwalony 0 razy
 Powrót do góry »
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum Rise of the Empire RPG Strona Główna » Propozycje postaci » Jedi
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Solaris phpBB theme/template by Jakob Persson
Copyright © Jakob Persson 2003

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group