Ragnus
Rebel Scum
Dołączył: 24 Gru 2005
Posty: 1339
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 5 razy Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Bydgoszcz
|
Wysłany: Nie 23:58, 15 Mar 2009 Temat postu: Wielka Flota Republiki |
|
|
1 FLOTA
Przydzielony obszar: Trasa Corellańska - Droga Hydiańska
Dowódca Floty:
- 1 grupa uderzeniowa
Miejsce stacjonowania: Rothana
Dowódca grupy:
Skład grupy:
-- Acclamator Mk. I: Pacyfikator --- 2xV-19 ---
-- Acclamator Mk. I: Star Defender --- 2xV-19 ---
-- Acclamator Mk. II: Solaris --- 4xV-19 ---
-- Venator: Resolute --- 12xV19 --- 6xARC-170 ---
-- Carrack P-Lot: Beauty
- 2 grupa uderzeniowa
Miejsce stacjonowania: Ryloth
Dowódca grupy:
Skład grupy:
-- Acclamator Mk. I: Gra'tua Cuun --- 2xV-19 ---
-- Acclamator Mk. I: Agrael --- 2xV-19 ---
-- Acclamator Mk. II: Chains of Justice ---
-- Venator: Saltator --- 12xV19 -- 6xARC-170 ---
-- Carrack Jon: Maestro
- 3 grupa uderzeniowa
Miejsce stacjonowania: Malastare
Dowódca grupy:
Skład grupy:
-- Acclamator Mk. I: Heokrates --- 2xV-19 ---
-- Acclamator Mk. I: Maradent --- 2xV-19 ---
-- Acclamator Mk. II: Inexorable --- 4xV-19 ---
-- Venator: Ballator --- 12xV19 -- 6xARC-170 ---
-- Carrack P-Lot: Beast
- Rezerwa Floty
Miejsce stacjonowania: Rothana
Dowódca grupy:
Skład grupy:
-- Acclamator Mk. I: Arrestor --- 2xV-19 ---
-- Acclamator Mk. I: Agrael --- 2xV-19 ---
-- Carrack Jon: Aurora
Powierzchnia do bieżących uzupełnień strat:
120 sztuk V-19
36 ARC-170
10 regimentów
1 Armia Systemowa (Korpusy 1,2,3,4,5,6)
-----------------------------------------------------------------------------
2 FLOTA
Przydzielony obszar: Kolonie
Dowódca Floty:
- 1 grupa uderzeniowa
Miejsce stacjonowania: Bassandro
Dowódca grupy:
Skład grupy:
-- Dreadnought (hyper 3): Iron Fist --- 1xV-19 ---
-- Dreadnought (hyper 3): Fist of the Republic--- 1xV-19 ---
-- Acclamator Mk. I: Arrow Of Hope--- 2xV-19 ---
-- Venator: Nazwa --- 12xV19 -- 6xARC-170 --
-- Acclamator Mk. I: Messor --- 2xV-19 ---
- 2 grupa uderzeniowa
Miejsce stacjonowania: Thyffera
Dowódca grupy:
Skład grupy:
-- Dreadnought (hyper 3): Eye of Rancor --- 1xV-19 ---
-- Dreadnought (hyper 3): Fat Bantha --- 1xV-19 ---
-- Acclamator Mk. I : Sun Warrior --- 2xV-19 ---
-- Venator: Faenisector --- 8xV19 -- 4xARC-170 --
-- Acclamator Mk. I : --- 2xV-19 ---
- 3 grupa uderzeniowa
Miejsce stacjonowania: Duro
Dowódca grupy:
Skład grupy:
-- Dreadnought (hyper 3): Soul Knight ---
-- Dreadnought (hyper 3): Vargas ---
-- Acclamator Mk. I: Ka'rta Tor ---
-- Venator: Textor --- 12xV19 -- 6xARC-170 ---
-- Acclamator Mk. I : --- 2xV-19 ---
- Rezerwa Floty
Miejsce stacjonowania: Corellia
Dowódca grupy:
Skład grupy:
-- Dreadnought (hyper 3): Malleator --- 1xV-19 ---
-- Dreadnought (hyper 3): Cavillator --- 1xV-19 ---
-- Acclamator Mk. I : Confector --- 2xV-19 ---
Powierzchnia do bieżących uzupełnień strat:
120 sztuk V-19
36 ARC-170
10 regimentów
Rezerwy Armii:
2 Armia Systemowa (Korpusy 9, 10, 11, 12 13,14)
-----------------------------------------------------------------------------
3 FLOTA
Przydzielony obszar: Centrum
Dowódca Floty:
- 1 grupa uderzeniowa
Miejsce stacjonowania: Kuat
Dowódca grupy:
Skład grupy:
-- Dreadnought (hyper 3): Phantasmal Tempest --- 1xV-19 ---
-- Acclamator Immobilazer: Negocjator --- 2xV-19 ---
-- Acclamator Mk. I: Freedom --- 2xV-19 ---
-- Acclamator Mk. I: Eye of Eternity --- 4xV-19 ---
-- Carrack Ion:Black Ice
-- Medstar :Hope
- 2 grupa uderzeniowa
Miejsce stacjonowania:Carida
Dowódca grupy:
Skład grupy:
-- Acclamator Mk. I:Apocalipse --- 2xV-19 ---
-- Acclamator Mk. I:Kryat --- 2xV-19 ---
-- Dreadnought: Sharlin --- 1xV-19 ---
-- Carrack Ion:Agility
-- Venator: Rhetor --- 12xV19 -- 6xARC-170 ---
- 3 grupa uderzeniowa
Miejsce stacjonowania:Corucant
Dowódca grupy:
Skład grupy:
-- Marauder: Dusk --- 1x Clolakshape
-- CR-80: Rope
-- Another Hope: Another Hope --- 1x Clolakshape
- Rezerwa Floty
Miejsce stacjonowania: Kuat
Dowódca grupy:
Skład grupy:
-- Acclamator I: Mercator --- 2xV19 ---
-- Acclamator I: Tentator --- 2xV19 ---
Powierzchnia do bieżących uzupełnień strat:
120 sztuk V-19
36 ARC-170
10 regimentów
3 Armia Systemowa (Korpusy 17,18,19,20,21)
-----------------------------------------------------------------------------
4 FLOTA
Przydzielony obszar:Perlemiański szlak handlowy
Dowódca Floty:
- 1 grupa uderzeniowa
Miejsce stacjonowania:Metalorn
Dowódca grupy:
Skład grupy:
-- Acclamator I: Pride of Batawia --- 2xV19 ---
-- Acclamator Mk. II: Eternity Of Pain --- 4xV19 ---
-- Venator: Designator --- 12xV19 -- 6xARC-170 ---
-- Venator: Metator --- 12xV19 -- 6xARC-170 ---
-- Huntress Cultor
- 2 grupa uderzeniowa
Miejsce stacjonowania:Rahab
Dowódca grupy:
Skład grupy:
-- Acclamator I: Lakshmi --- 2xV19 ---
-- Venator: Parator --- 12xV19 -- 6xARC-170 ---
-- Acclamator Mk. II :Sword Of Republic --- 4xV19 ---
-- Invincible Dreadnought(hyper 2,mod): Invincible Spirit
- 1 grupa uderzeniowa
Miejsce stacjonowania:Roche
Dowódca grupy:
Skład grupy:
-- Acclamator I: Tatsumi --- 2xV19 ---
-- Acclamator I: Reductor --- 2xV19 ---
-- Acclamator Mk. II :Majestic --- 4xV19 ---
-- Venator: Heart of Steel --- 12xV19 -- 6xARC-170 ---
-- Venator: Purgatory --- 12xV19 -- 6xARC-170 ---
- Rezerwa Floty
Miejsce stacjonowania: Metalorn
Dowódca grupy:
Skład grupy:
-- Venator: Navigator --- 12xV19 -- 6xARC-170 ---
-- Acclamator I: Angel --- 2xV19 ---
-- Huntress Devil
Powierzchnia do bieżących uzupełnień strat:
120 sztuk V-19
36 ARC-170
10 regimentów
4 Armia Systemowa (Korpusy 25, 26, 27, 29, 30)
Post został pochwalony 0 razy
|
|