FAQ Zaloguj
Szukaj Profil
Użytkownicy Grupy
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Rejestracja
The Republic #04
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Forum Rise of the Empire RPG Strona Główna » Holonet Daily » The Republic #04
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Brasidas
JaszczurDołączył: 30 Lip 2005
Posty: 1044
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Skąd: Z Galaktyki

 Post Wysłany: Śro 1:51, 05 Kwi 2006    Temat postu: The Republic #04

Zabójczyni Aurra Sing schwytana!!Mówi Den Dhur dla The Republic z wprost z serca Bothawui stolicy Drev'starn.

Jak podaje rzecznik senatora Polo Se'Laba Wczoraj podczas fantastycznej akcji Jedi, w Ośrodku Medycznym miasta, jeden z mistrzów, którego rozpoznano jako Quinlana Vosa, oraz jego padawanka Uriel Khaan schwytali ściganą wielokrotną zabójczynie Aurrę Sing! Z kamer w budynku widać w jaki sposób Mistrz Vos pojedynkuje się z przeciwniczką na miecze świetlne (zdjęcie powyżej!). W akcji pojmania Sing brały też bohatersko czynny udział jednostki strażników i wojska. To wielki sukces sił bezpieczeństwa Botahwui i Jedi. Niestety nie obyło się bez ofiar, nadal prowadzone jest dochodzenie, ale w wyniku eksplozji jakie nastąpiły po detonacji ładunków wybuchowych prawdopodobnie podłożonych przez Sing, zginęło od 50-100 Bothan. Personelu medycznego, pacjentów, strażników i odwiedzających. To nie jedyna zbrodnia wielokrotnej morderczyni. Przez lata piractwa zabiła setki istot w całej Galaktyce, sama upodobała sobie morderstwa na członkach Świątyni. i dlatego po dziś dzień jest uznawana za Łowczynię Jedi.

Zakon jak zawsze milczy, tym niemniej wiadomość jest pewna i mimo żałoby ogłoszonej na Bothawui i Kothlis, Mistrz Vos, Uriel Khaan, oraz strażnicy i wojskowi zostali okrzyknięci bohaterami! Z pewnością zabójczynię spotka szybki i sprawiedliwy proces. Senator Polo Se’Lab już zapowiedział, ze nie spocznie nim Sing nie zawiśnie w stolicy Drev’starn.
Istnieją plotki, że zniknięcie niedawne Strażniczki sektora Mistrzyni Glyn-Beti, może być sprawką również Aurry Sing, biorąc pod uwagę zbieżność czasową, jest to jak podaje rzecznik senatora „Wielce prawdopodobne”. To by oznaczało kolejną ofiarę na koncie Łowczyni Jedi. Tym razem już ostatnią.

Więcej informacji w następnych wiadomościach!

Mówił Den Dhur!


Post został pochwalony 0 razy
 Powrót do góry »
Zobacz profil autora
Brasidas
JaszczurDołączył: 30 Lip 2005
Posty: 1044
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Skąd: Z Galaktyki

 Post Wysłany: Śro 2:32, 05 Kwi 2006    Temat postu:

Wzrost poparcia dla Galaktycznej Republiki!Wspaniała akcja na Bothawui dwójki Jedi to nie tylko schwytanie wielkiej zabójczynie Aurry Sing. Jak podają świadkowie, po serii wybuchów były setki rannych, padawanka Mistrza Vosa, młoda kobieta Imieniem Uriel Khaan, przy pomocy swych umiejętności Jedi, niosła ratunek najciężej rannym ofiarom. Jak mówią świadkowi:

- Była niczym Gwiazda, po prostu szła i leczyła, jej dotyk był dotknięciem Boga, osoby które nie miały szans, po prostu po chwili były ustabilizowane i często zdrowe! Nie wiem jak wielu by umarło gdyby nie ta wielka bohaterka!

Wśród uratowanych przez młodziutką Jedi jest trójka Bothanskich dzieci, które przygniecione gruzem z sufitu nie miały szans na konwencjonalny ratunek:

- Ona po prostu to uniosła! To niewiarygodne uniosła!
- Gdyby nie to nie bylibyśmy w stanie uratować tych dzieci, ona trzymała ten gruz w powietrzu, była padnięta, ale dalej trzymała!
- Moje dziecko, one po prostu żyje dzięki niej! Nigdy nie będę mogła jej podziękować. Na Moc niech usłyszy choć te słowa podzięki. Jesteś bohaterką!


Cała tragedia w Ośrodku Medycznym nazwano już „Dniem tragedii i cudów”.
Jak zawsze nasi bohaterscy Jedi są tam gdzie są potrzebni, na pierwszej linii frontu, w przestrzeni i ladzie Neimoidii i co najważniejsze pośród nas. Zawsze, mimo żniwa śmierci i krwi jakie przelał dotychczas Zakon Jedi w obronie demokracji i Republiki, można w stu procentach liczyć na ich miłosierdzie i niezmordowanego ducha. Cisi i skromni, również na ten temat nie chcą udzielić informacji. Ale jak sam senator Polo Se’lab powiedział:

- Nosze miano G’ash, co w ojczystym języku Bothan znaczy Niestrudzony, po tym dniu to miano należy się padawance Uriel Khaan i Mistrzowi Vosowi. Nasz lud będzie na zawsze ich dłużnikami!

Ludność Bothawui i Kothlis jest szokowana zamachami i morderstwami Sing, ale też niezmiernie wdzięczna Zakonowi Jedi i Republice. Wzrost poparcia na obu planetach jest znaczący! Według ostatnich sondaży już ponad płowa populacji obu globów jest za przyłączeniem się do wojny! Przyłączenie się wspaniałego Spynetu do naszej świętej sprawy, mogłoby się okazać kluczowym punktem zwrotnym w konflikcie. Znany ze wspaniałych szpiegów, Spynet jest organizacja o niebywałych możliwościach wywiadowczych. Ale mimo olbrzymiego poparcia, decyzja o włączeniu się Bothawui i Kothlis do konfliktu zależy od Rady Klanów i dyplomatów Republiki. Obecnie Senator Polo Se’lab oczekuje propozycji, jakie niechybnie niedługo przedłoży Kanclerz i senat.

Mówił wasz G'ash Den Dhur dla The Republic!


Post został pochwalony 0 razy
 Powrót do góry »
Zobacz profil autora
Żbik
Wredny kocurDołączył: 21 Lut 2006
Posty: 777
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Skąd: Z Twojego najgorszego koszmaru

 Post Wysłany: Wto 16:09, 23 Maj 2006    Temat postu:Dziś biuro gubernatora Eriadu udostępniło zapis pochodzący z kamer robotów biorących udział w misji poszukiwawczej na Belsavis. Ta spokojna i neutralna planeta stał się niedawno celem ataku sił konfederacji, które zniszczyły główne ośrodki miejskie i wymordowały prawie cała populację.„Prawie” ponieważ jedna osoba została uratowana z planety przez siły Republiki, które przybyły w ten rejon zdziwione całkowitym brakiem aktywności tamtejszych kupców. Ale przejdźmy do zapisu. To co państwo obecnie widzą to zniszczona ogniem okrętowym kopuły pozwalające mieszkańcom planety na życie w tym surowym klimacie. Wszystkie jednostki zostały zniszczona na lądowisku, a sama planeta nie podjęła żadnych prób obrony. Jak mówią żołnierze biorący udział w tej akcji zastanawiający był początkowy całkowity brak ciał. Wyjaśnia to ten zapis, przedstawiający wnętrze głównej kopuły, gdzie zostały złożone, lub bardziej prawidłowo zwiezione, ciała wszystkich ofiar. Znaleziono tam kilkanaście tysięcy ciał systematycznie wymordowanych osób. Rany wskazują na wyjątkowe okrucieństwo oprawców i brak jakichkolwiek ludzkich odruchów. Rząd Eriadu nie chciał ujawniać tych szokujących zapisów jednak wobec przedstawiania strat wojennych w kategoriach ludobójstwa postanowił przedstawić opinii publicznej dzieło obrońców pokoju z Konfederacji hrabiego Dooku. Uratowana osoba, płci żeńskiej jest jednak obecnie w tak złej kondycji psychicznej i fizycznej, że wszelkie próby nawiązania kontaktu były nieudane. Co chwila powtarza tylko trzy słowa:
[b ]-Najazd, konfederacja, śmierć.[/b]Słowa te wraz z zapisem z kamer tworzą straszliwy obraz bezprzykładnego i wyrachowanego okrucieństwa, którego ofiarą stała się nie planeta uczestnicząca w konflikcie, lecz spokojny świat leżący na uboczu wielkiej polityki. Na dodatek wycofujące się oddziały zdobyły dowody wskazujące, że za porwaniem siostrzenicy gubernatora Eriadu stoi pracujący dla konfederacji pirat. Dla dobra sprawy nie ujawniono dalszych szczegółów.

Z Eriadu, wstrząśnięty, nie mieszany
Ben Nurr


Post został pochwalony 0 razy
 Powrót do góry »
Zobacz profil autora
Żbik
Wredny kocurDołączył: 21 Lut 2006
Posty: 777
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Skąd: Z Twojego najgorszego koszmaru

 Post Wysłany: Wto 17:34, 23 Maj 2006    Temat postu:Flota admirała Doddony powraca z sektora Neimodiańskiego w glorii chwały. Okręty Wielkiej Floty Republiki dzielnie walczyły z flotą konfederacji niepodległych systemów by w końcu wygrać i móc zacząć ewakuacje odciętych oddziałów Wielkiej Armii Republiki na powierzchni planety. W tej chwili okręty z ocalałymi powracają na Kuat i Coruscant by była możliwa hospitalizacja rannych w walkach.

Separatyści posługując się jak zwykle kłamliwą propagandą próbują zamienić swoją klęskę w zwycięstwo. Okłamują galaktykę jakoby Neimodia była bezbronna, czyżby ta bezbronna planeta przyczyniła się do śmierci tylu dzielnych obrońców Republiki ? separatyści twierdzą że wycofali swoje wojska … pytamy się kiedy ? czy w momencie kiedy oddziały lądowe walczyły z nimi o swojej życie czy może wtedy kiedy toczyła się bitwa na orbicie ? najwyraźniej separatyści machnęli czarodziejska różdżką i ich droidy nagle wyparowały.
Kiedy wróg został pobity wojska lądowe republiki wstrzymały natarcie wspierane przez okręty floty, nadano wtedy pierwsze żądanie kapitulacji. Dowódca obrony odmówił, żądanie ponowiono z tym samym skutkiem.
Okręty republiki rozpoczęły odwrót niszcząc ośrodki przemysłowe by wyeliminować zdolności produkcyjne planety.
Republika daje szanse kapitulacji, nie dokonuje egzekucji jeńców i traktuje ich zgodnie ze wszelkimi konwencjami.
Separatyści mordują niewinnych ludzi nie biorących udziału w konflikcie. Nie dają szansy poddania się, nie biorą jeńców Anie nie oszczędzają ludności cywilnej.
Nie dajmy wiar kłamliwej propagandzie Federacji Handlowej i jej sojuszników … wszyscy doskonale wiedzą jak kłamliwa jest ta organizacja … jak wyzyskuje zwykłe istoty i jak napada niewinnych.
Pamiętajcie o Naboo.

Dla wiadomości ACN mówił Tasto Vakir


Post został pochwalony 0 razy
 Powrót do góry »
Zobacz profil autora
Brasidas
JaszczurDołączył: 30 Lip 2005
Posty: 1044
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Skąd: Z Galaktyki

 Post Wysłany: Wto 15:13, 04 Lip 2006    Temat postu:

Masakra Neimoidii?Z siedziby najwyższego Kanclerza republiki, mówi dla państwa Den Dhur, dla The Republic.

- Witam! Właśnie oczekujemy na wystąpienia głównodowodzącego Wielką Armią Republiki Mistrza Yody. Wystąpienie będzie dotyczyć ostatnio gorącej i ciągle niepokojącej serca wielu obywateli: bombardowania Neimoidii. Przypominam, że ze wcześniejszych informacji, jakie podaliśmy w The Repeublic, flota WAR zbombardowała ośrodki przemysłowe, na głównej planecie Federacji Handlowej. Jednak z danych, jakie docierają do nas od strony przeciwnej, wynika, iż ok. 20 milionów cywili zostało zabitych w wyniku tego ostrzału. Do tej pory ani Kanclerz ani Mistrz Yoda, ani nikt z Senatu, armii, czy Zakonu nie zdementował, ani nie potwierdził wiadomości. Tym niemniej wielu z obywateli tutaj na Coruscant, jak również, na innych planetach uznało to za przyznanie się do przerażających wieści, jakie docierały z Galactic Trader, głównej stacji holonetowej C.I.S.

- W ciągu minionego tygodnia nie było chwili, by przed senatem nie dochodziło do starć miedzy służbami porządkowymi, a protestującymi. Brak jakichkolwiek wiadomości od władz, tym bardziej podjudzał dziesiątki tysięcy niezadowolonych i wstrząśniętych dźentelistot w całej Galaktyce. Do tej pory na wielu światach PAMIĘTAJ O NEMOIDII, odbija się echem w głowach miliardów.

- Sprawa Belsavis, tym bardziej nie pomaga w wyjaśnieniu i załagodzeniu narastającego konfliktu. Przypomnę, że kilka tygodni temu okręty Konfederacji zbombardowały planetę Belsavis i zabiły ok. 10 000 ludzi. Tym niemniej szybka akcja ze strony Wata Tambora, który doprowadził do szybkiego ukarania dowódcy okrętów odpowiedzialnych za ten mord, sprawiła, że W Republice podniosło się wiele słów protestu i niezadowolenia, iż senat i WAR nie umie sobie poradzić z o wiele większym problemem, równie szybko i skutecznie. Czy sprawa i wyrok dowódcy okrętu, który zbombardował Belsavis jest prawdziwa, tego nie wiemy. Ale niestety coraz większe rzesze dżentelistot, uważa to za upadek Galaktycznej Republiki i poparcie dla naszej chlubnej i wspaniałej sprawy spada diametralnie na wielu globach.


W końcu przed zebrane setki dziennikarzy wyszedł o lasce sam Mistrz Yoda i najwyższy Kanclerz. Do tej pory obaj byli witani owacjami, ale teraz, nastała szybko niepokojąca cisza, każdy chciał usłyszeć, oficjalnego oświadczenia w sprawie masakry na Neimoidii, jak już zaczynało wielu, to zdarzenie nazywać.

- Zebranych tutaj wszystkich witam. W ciężkich i wielce smutnych okolicznościach dziś się spotykamy. Wielu z obywateli Republiki w ostatnich dniach tragiczne wieści z Neimoidii słyszeli. Wcześniej WAR i senat The Republic tylko część prawdy wyjawić kazał. Dla bezpieczeństwa i wstępnego wyjaśnienia faktów, by spekulacji, domysłów, bezpodstawnych oskarżeń uniknąć. Teraz, gdy Rada Wojenna i senat raport oficerów, co w bitwach nad i na Neimoidii udział brali, usłyszeli, całą prawdę obywatelom przedstawić pragnę.
W wyniku orbitalnego bombardowania, przez okręty WFR, na ośrodki przemysłowe przeprowadzone, śmierć minimum 20 milionów Neimoidian poniosło. Na powierzchni opór się pojawił, Admirał Dodonna i Komandor Rhade, wycofać wojska i ogień z dział okrętowych otworzyć kazali. Na miasta pociski spadły, olbrzymich zniszczeń dokonując. Wstrząśnięci tym zdarzeniem również jesteśmy. Zakon Jedi i Senat, za wszelką cenę prawdy dowiedzieć się pragną. Póki, co Admirał Dodonna i Komandor Rhade, odsunięci od dowództwa zostali i w areszcie domowym się znajdują. Komisja do zbadania tej sprawy przez Senat powołana została. Winnych ku sprawiedliwości wynieść. Sam bez winy nie pozostaję. Jako głównodowodzący, na mnie i ona spoczywa. Mimoi iż daleko na Coruscant byłem, nigdy i mnie nie opuści. Ukazała jak bardzo słaby łańcuch dowodzenia ustanowiłem.

- Admirał Dodonna i Komandor Rhade, podejrzanymi w sprawie i oskarżonymi są, za winnych jeszcze uznani nie zostali. Komisja zdecyduje czy za takowych ich powinno się uznać. Do tej pory w sercach pamięć tych milionów niewinnych miejmy. Jako Jedi i istota żywa, największe współczucie dla rodzin chcę złożyć. Sprawiedliwość zostanie wam przywrócona, mimo iż waszych bliskich zwrócić, mocy nawet ja nie posiadam.

- To czarny dzień Republiki, która od 20 000 lat na istotnych i bliskich naszym sercom ideach zbudowana została. Na Moc przysięgam, Zakon Jedi, nigdy na takie zbrodnie nie pozwoli. Nie tylko przeciw Mocy, ale naszej społeczności, naszym przodkom, i naszym sercom ona jest. Dziękuję.

Pytania posypały się momentalnie, dziesiątki dziennikarzy, i tylko jedna osoba do odpowiedzenia na setki pytań.

- Mistrz Yodo, jesteś głównodowodzącym WAR, czy dostałeś informacje o zamiarze bombardowania, jak to tutaj nazwano fabryk przez flotę?

- Nie, ale to winy z mych rąk nie zmywa, głównodowodzącym jestem, odpowiedzialność za to zdarzenie ponoszę.

- Na powierzchni był Mistrz Windu, jest w zasadzie twoim Mistrz zastępcą, czy on wiedział o nadchodzącym zajściu i czy cokolwiek uczynił, by temu zapobiec?

- Mistrz Winu protestował, acz, jego rozkazy i prośby wysłuchane nie zostały. Wina znów po mojej stronie leży, słabo zakres i hierarchie dowodzenia wyznaczając. WFR sadząc, iż poza Waru jurysdykcja jest.

- Mistrzu, co sadzisz o Admirale Dodonnie i komandorze Rhade, jaki byś im wyrok wydał?

- Żadnego. Winnymi jeszcze uznani nie zostali. Dzielić skóry na niedźwiedziu nam nie wolno. Na fakty czekać mamy. Na sprawiedliwość. Zakon Jedi blisko komisji będzie, całym sercem w jej kwalifikacje i uczciwość wierząc. Jeżeli Admirał Dodonna i Komandor Rhade bezdusznego bombardowania są odpowiedzialni, sąd wojskowy wyrok odpowiedni wyda. Jako dowódca, swe osobiste uczucia na bok odłożyć muszę. Wszelkie emocji zakusy i podszepty. Prawdę pierwej dojrzeć trzeba, o co również wszystkich obywateli proszę. Słowo moje macie, iż Neimoidiia zapomniana nie zostanie i na zawsze jako największa Hańba Republiki zostanie. Nigdy niepowtórzona.

- Mistrzu Yoda, skoro się za winnego uważasz, to czy też Komisja będzie badała czy nie dopuściłeś się zaniedbań.

- Sprawiedliwości Jedi nigdy nie unika, Komisja winnych masakry ma wyłonić. Pradę nie kłamstwa. Na ich osąd i ja się zdaję. Dziękuję.


Dalsze informacje będą na bieżąco transmitowane przez The Republic, w tak… tragicznych i hańbiących nas wszystkich czasach.
Mówił Den Dhur dla państwa wprost z serca Coruscant.


Post został pochwalony 0 razy
 Powrót do góry »
Zobacz profil autora
Brasidas
JaszczurDołączył: 30 Lip 2005
Posty: 1044
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

Skąd: Z Galaktyki

 Post Wysłany: Śro 20:06, 05 Lip 2006    Temat postu:

List Gończy Wydany!

Dla państwa wprost z centrum galaktyki, mówi Den Dhur, najlepszy korespondent wojenny The Republic.

- Witam Państwa. Kolejne protesty przed senatem, miały miejsce dzisiejszego dnia. Niemal całą dobę mniejsze lub większe demonstracje przechodzą ulicami miasta domagając się sprawiedliwości. Z danych, jakie uzyskaliśmy zdecydowana większość obywateli Republiki negatywnie zareagowało na wieść o morderczym ostrzale floty miast Neimoidii. Ciągłe starcia z bardziej agresywnymi demonstrantami są codziennością nie tylko na Coruscant. Wiele planet wystosowało noty, domagając się szybkiego ukarania winnych. Jak podaje sama przedstawicielka Chandrilli, senatorka Mon Mothma:

- Senat zawsze wspaniale służył republice i tym razem nie zawiedzie w wydaniu sprawiedliwej decyzji, opartej na czystych faktach, a nie osądach i emocjach. Czas jest najważniejszy, pośpiech mimo, iż jest tak bardzo pożądany przez nas wszystkich, jest wrogiem, z którym musimy wszyscy walczyć.

- Tymczasem, jeden z oskarżonych o wydanie rozkazu bestialskiego bombardowania Neimoidii, Komandor Telemachus Rhade, złamał rozkaz aresztu domowego i zbiegł z zatrzymania. Nie wiadomo dokładnie jak mogło dojść do takiego dużego zaniedbania. Wiadomo jednak, że były Komandor zbiegł tuż po wyjściu z posiedzenia senatu. Wykorzystując brak strażników w budynku senatu. Nie wiadomo czy Telemachus Rhade działał sam, czy ktoś mu pomagał. Tym niemniej siły bezpieczeństwa Coruscant z całych sił starają się pojmać uciekiniera. Wzmocniono kontrolę wylatujących z planety, wprowadzono dziesiątki punktów legitymujących obywateli, ale jak podaje nam rzecznik Kanclerza:

- Niestety z dużym prawdopodobieństwem, zbieg jest już poza planetą, udając się w nieznanym kierunku. Dlatego wszystkich obywateli prosimy o wszelkie informacje, które mogłyby pomóc w schwytaniu tego niebezpiecznego dezertera.- Od dziś dnia Telemachus Rhade jest uznanym przez WAR dezerterem i zbiegiem, mającym zostać schwytanym za wszelką cenę. List gończy jest wydany i wysokość nagrody pieniężnej sięga 200 000 kredytów, dla osoby, która schwyta zbiega, żywego lub martwego. Dla każdego, kto przekaże witalne informacje o aktualnym pobycie Telemachusa Rhada, są wyznaczone również wysokie nagrody.
Zbieg jest białym mężczyzną rasy ludzkiej. Wiek: 25 standardowych lat, włosy ciemne, wzrost: 186 cm, brak znaków szczególnych. Ojczysta planeta Tartarus.
Każdy, kto będzie pomagał zbiegowi musi się liczyć z ostrą karą mogącą sięgnąć 10 lat pozbawienia wolności.
Telemachus Rhade może być uzbrojony i niebezpieczny. Prosimy wszystkich obywateli o zachowanie czujności, ostrożności i wszelką pomoc w schwytaniu tego dezertera.


Post został pochwalony 0 razy
 Powrót do góry »
Zobacz profil autora
Ragnus
Rebel ScumDołączył: 24 Gru 2005
Posty: 1339
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Skąd: Bydgoszcz

 Post Wysłany: Sob 8:39, 05 Sie 2006    Temat postu:

Śmierć Senatorki.

Reprezentującą w senacie system Rahab Twi'lekankę Are'ial znaleziono dziś w nocy martwą na jednym z bulwarów nieopodal hotelu "Senator". Wiadomo że zginęła od strzału z blastera, jednak inne fakty nie zostały ujawnione. Śledztwo zostanie przeprowadzone przez służby Rahabu. Jak na razie nie ma oficjalnych komentarzy ze strony rządu Rahab ani Republiki. Nasze domysły wskazują na zamach terrorystyczny, w gre wchodzą też zemsta konkurencji stoczni Ouroboros.

by Vissan


Post został pochwalony 0 razy
 Powrót do góry »
Zobacz profil autora
Ragnus
Rebel ScumDołączył: 24 Gru 2005
Posty: 1339
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Skąd: Bydgoszcz

 Post Wysłany: Śro 11:07, 18 Paź 2006    Temat postu:

Wielkie święto na Telos.
Po długim okresie niepewności dzięki staraniom zakonu Jedi reprezentowanego przez mistrza Obi-Wana Kenobiego udało się uratować zaginioną córkę króla Sayę Solaris.
Senator Saya przebywa aktualnie na Coruscant, gdzie raduje się wraz z przyjaciółmi.
Na całej planecie dekretem króla ustanowiono dzień wolny od pracy. Jeszcze nigdy poparcie na tej planecie nie było tak silne dla Republiki.
Kiedy tylko księżniczka odpocznie obiecujemy wywiad z nią oraz opis tych wszystkich dni.
Specjalnie dla Holonews Dhen Dhur


Post został pochwalony 0 razy
 Powrót do góry »
Zobacz profil autora
Ragnus
Rebel ScumDołączył: 24 Gru 2005
Posty: 1339
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5

Skąd: Bydgoszcz

 Post Wysłany: Nie 8:51, 22 Paź 2006    Temat postu:

Odsiecz przybyła

-Po dwóch dniach niepewności co stanie się z obywatelami Republiki na Eriadu w końcu zaledwie kilkanaście minut temu przybyła nasza niezwyciężona flota. Aktualnie toczy się zawzięty bój o każdy kilomter kwadratowy przestrzeni.
- Niestety Separatyści biorą krwawy odwet za bombardowanie na Neimoidii. Słowa nie mogą oddać tego, co wyprawia się na powierzchni. Za chwilę uzyskamy połączenie i będziemy w stanie przesłać obraz.... (już?).. proszę państwa oto on:


Grievous <zgrzyt>....erzchnie planety uderzyły salwy wys.....one z dział dwóch niezidentyfikowanych okrętów, które przybyły w drugiej grupie nad Eriadu. Niewielkie jednostki nie dysponowały miażdżącą siłą ognia ale do niszczenia budowli i zabij.... ludności cywilnej nadawały się idealnie. Raz po raz wiązki energii z morderczą precyzja uderzały w budynki ...................... ludność cywilną.

Krwistoczerwone promienie uderzyły w wielopiętrowy wieżowiec. Ludzie nie byli w stanie p...........c na zawalający się powoli budynek. Który w chmurach pyłu i dymu runął na powierzchnię planety. Setki ludzi zmarło w ułamkach sekund. A już chwilę później w miasto uderzyły kolejne zabójcze promienie.
- Grievous chce zniszczyć Eriadu jeżeli Tarkin się nie wycofa. – przerażony człowiek................ na domowym zestawie łącznościowym.- Tarkin się nie zgadza Boże miej nas w swojej opiece.
Kolejny rozbłysk na orbicie pochodził od Acclaimatora Potężny desantowiec zniknął w rozbłysku eksplozji.

-Zginiemy tutaj! Szybko uciekajmy z miasta!
Wszechobecna panika zapanowała w Eriadu City. Cywile za wszelką cenę starli się opuścić zagrożony teren. Jednak ostrzał Floty konfed....................awe żniwo w wielomilionowym mieście. Cywilne budynki nie były projektowane z myślą o ostrzale orbitalnym. Dlatego nawet stosunkowo słabe lasery czyniły olbrzymie zniszczenia. Niebo nad miastem zasnuły czarne dy...............ących budowli. Eriadu City przeżywało sądny dzień.


- Łączymy się w bólu z wszystkimi ofiarami Eriadu. Mówił korespodnet wojenny Den Durr.


Post został pochwalony 0 razy
 Powrót do góry »
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum Rise of the Empire RPG Strona Główna » Holonet Daily » The Republic #04
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Solaris phpBB theme/template by Jakob Persson
Copyright © Jakob Persson 2003

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group